Ilex meserveae Gentle
Hulst
-
Volgroeide hoogte: 70 cm
-
Gesckikt voor: Halfschaduw, Schaduw, Zon
-
Wintergroen: Ja
Informatie
Productomschrijving
Ilex Gentle is een onderhoudsvriendelijke heester waar je veel plezier aan beleeft. Het fijne blad heeft van het najaar tot het voorjaar een paarse kleur. In de zomer kleurt het blad groen. In het voorjaar bloeit deze Ilex uitbundig met witte bloemen. Ilex Gentle wordt ca. 70 cm hoog en 50 cm breed en is winterhard tot -25 ºC. Plant Gentle in een vruchtbare, humusrijke, goed gedraineerde grond in de zon of halfschaduw. Snoeien kan in de zomer. Deze wintergroene heester doet het prachtig als solitair op je terras, in de border, in een gemengde container of in vakbeplanting.
| C2 / Ø 17 cm hoogte 20-30 cm | 5 per meter |
| C5 / Ø 19 cm hoogte 30-40 cm | 3 per meter |
Producteigenschappen
| Bladkleur | Groen, Paars |
|---|---|
| Bloeikleur | Wit |
| Bloeiperiode | Mei |
| Groei per jaar | 20-30cm |
| Volgroeide hoogte (in CM) | 70 |
| Potgrond | Aanplantgrond Zuurminnende planten |
| Potmaat | Ø 17cm pot – planthoogte 20-30 cm, Ø 22cm pot – planthoogte 30-40 cm |
| Standplaats | Halfschaduw, Schaduw, Zon |
|---|---|
| Trekt insecten aan | Veelvuldig |
| Volgroeide hoogte | 50 tot 100 cm |
| Wintergroen (Bladhoudend) | Ja |
| Winterhardheid (Meerjarig) | Goed |
| Productcategorieën | Alle categorieën, Alle Haagplanten, Hulst - Ilex, Plantipp |
Reviews
Veelgestelde vragen
Nam turpis nisi, sagittis id rhoncus vel, tempor et orci. Vestibulum et suscipit odio. Maecenas at dictum tortor, a malesuada urna. Praesent dictum sit amet leo vel posuere. In hac habitasse platea dictumst. Sed ultricies placerat dictum. Aenean dignissim felis nec erat sagittis gravida. Quisque sit amet tincidunt purus.
Quisque convallis turpis ac urna laoreet cursus. Nulla porta nisl tincidunt lorem tincidunt eleifend. Fusce non ultrices mi. Duis quis vulputate nulla. Duis tempor molestie enim vitae malesuada. Nunc dapibus nulla neque, vel hendrerit quam mollis a. Curabitur dictum at nunc nec laoreet. Aliquam a dui sed diam vulputate aliquam eu eget dolor. Integer tincidunt aliquam eros, quis molestie diam auctor a. Duis nec imperdiet velit.
Ook interessant
5/5
Judit B. –
5/5
Judit B. –