Ilex crenata 'Stokes'
Japanse Hulst
-
Volgroeide hoogte: 75 cm
-
Gesckikt voor: Halfschaduw, Schaduw, Zon
-
Wintergroen: Ja
Informatie
Productomschrijving
Ilex crenata ‘Stokes’ is een laagblijvende vorm van Ilex crenata. De hoogte van Ilex crenata ‘Stokes’ wordt uiteindelijk circa 70 tot 80 cm. De onopvallende bloei met kleine witte bloemen valt in de zomermaanden.
Na de bloei vormt Ilex crenata ‘Stokes’ kleine zwarte bessen. Ilex crenata ‘Stokes’ lijkt erg op Buxus en deze plant kan dan eventueel ook gebruikt worden voor het maken van wintergroene haagjes.
| P9 / Ø 9 cm hoogte 10-20 cm | 7 per meter |
| C3 / Ø 19 cm hoogte 30-40 cm | 5 per meter |
Producteigenschappen
| Bladkleur | Groen |
|---|---|
| Bloeikleur | Wit |
| Bloeiperiode | Mei |
| Groei per jaar | 20-30cm |
| Volgroeide hoogte (in CM) | 75 |
| Potgrond | Aanplantgrond Zuurminnende planten |
| Potmaat | Pot 9x9cm – planthoogte 10-20 cm, Ø 19cm pot – planthoogte 30-40 cm |
| Standplaats | Halfschaduw, Schaduw, Zon |
|---|---|
| Trekt insecten aan | Veelvuldig |
| Volgroeide hoogte | 50 tot 100 cm |
| Wintergroen (Bladhoudend) | Ja |
| Winterhardheid (Meerjarig) | Goed |
| Produkt-Kategorien | Alle categorieën, Alle Haagplanten, Hulst - Ilex |
Veelgestelde vragen
Nam turpis nisi, sagittis id rhoncus vel, tempor et orci. Vestibulum et suscipit odio. Maecenas at dictum tortor, a malesuada urna. Praesent dictum sit amet leo vel posuere. In hac habitasse platea dictumst. Sed ultricies placerat dictum. Aenean dignissim felis nec erat sagittis gravida. Quisque sit amet tincidunt purus.
Quisque convallis turpis ac urna laoreet cursus. Nulla porta nisl tincidunt lorem tincidunt eleifend. Fusce non ultrices mi. Duis quis vulputate nulla. Duis tempor molestie enim vitae malesuada. Nunc dapibus nulla neque, vel hendrerit quam mollis a. Curabitur dictum at nunc nec laoreet. Aliquam a dui sed diam vulputate aliquam eu eget dolor. Integer tincidunt aliquam eros, quis molestie diam auctor a. Duis nec imperdiet velit.
Ook interessant
Reviews
Es gibt noch keine Rezensionen.