Ilex crenata 'Green Hedge'
Japanse Hulst
-
Volgroeide hoogte: 120 cm
-
Gesckikt voor: Halfschaduw, Schaduw, Zon
-
Wintergroen: Ja
Informatie
Productomschrijving
De Ilex crenata Green Hedge (Japanse hulst) groeit 20 tot 25 cm per jaar. De Ilex crenata wordt veel gebruikt als buxus vervanger. Als de Ilex 2 á 3 keer per jaar gesnoeid wordt, zult u een mooie strakke haag krijgen. U kunt er ook voor kiezen om de Ilex crenata Green Hedge wild te laten groeien, dan kunt u er allerlei vormen, zoals bijvoorbeeld een bonsai van maken.
Bij het aanplanten is het belangrijk dat de juiste grond word toegepast. Ilex groeit in zuurminnende licht vochtige grond, terwijl buxus van kalkrijke grond houd. Het is dus van belang dat de grond verzuurd word, daarom adviseren wij om rododendron grond toe te passen.
| P9 / Ø 9CM cm hoogte 10-20 cm | 7 per meter |
| C3 / Ø 19 cm hoogte 30-40 cm | 5 per meter |
Producteigenschappen
| Bladkleur | Groen |
|---|---|
| Bloeikleur | Wit |
| Bloeiperiode | Mei |
| Groei per jaar | 20-30cm |
| Volgroeide hoogte (in CM) | 120 |
| Potgrond | Aanplantgrond Zuurminnende planten |
| Potmaat | Pot 9x9cm – planthoogte 10-20 cm, Ø 19cm pot – planthoogte 20-40 cm |
| Standplaats | Halfschaduw, Schaduw, Zon |
|---|---|
| Trekt insecten aan | Veelvuldig |
| Volgroeide hoogte | 100 tot 300 cm |
| Wintergroen (Bladhoudend) | Ja |
| Winterhardheid (Meerjarig) | Goed |
| Produkt-Kategorien | Alle categorieën, Alle Haagplanten, Hulst - Ilex |
Reviews
Veelgestelde vragen
Nam turpis nisi, sagittis id rhoncus vel, tempor et orci. Vestibulum et suscipit odio. Maecenas at dictum tortor, a malesuada urna. Praesent dictum sit amet leo vel posuere. In hac habitasse platea dictumst. Sed ultricies placerat dictum. Aenean dignissim felis nec erat sagittis gravida. Quisque sit amet tincidunt purus.
Quisque convallis turpis ac urna laoreet cursus. Nulla porta nisl tincidunt lorem tincidunt eleifend. Fusce non ultrices mi. Duis quis vulputate nulla. Duis tempor molestie enim vitae malesuada. Nunc dapibus nulla neque, vel hendrerit quam mollis a. Curabitur dictum at nunc nec laoreet. Aliquam a dui sed diam vulputate aliquam eu eget dolor. Integer tincidunt aliquam eros, quis molestie diam auctor a. Duis nec imperdiet velit.
Ook interessant
4/5
Hans Z. –
4/5
Hans Z. –