Ilex meserveae 'Blue Prince'
Blauwe hulst
-
Volgroeide hoogte: 150 cm
-
Gesckikt voor: Halfschaduw, Schaduw, Zon
-
Wintergroen: Ja
Informatie
Productomschrijving
Ilex meserveae ‘Blue Prince’ is de beste winterharde hulst voor hagen en blokken. Het is een langzaam en compacte groeiende hulst, die uiteindelijk circa 200cm hoog wordt. Blue Prince is een mannelijke vorm die geen bessen krijgt. Het glimmende ‘blauwgroene’ blad en de purpuren stengels geven deze hulst extra sierwaarde.
Voor een mooie strakke ondoordringbare haag adviseren wij de hulst tweemaal per jaar te snoeien. April en september zijn goed snoeimaanden voor de hulst.
Ook goed te gebruiken om bessen te stimuleren bij bijvoorbeeld de vrouwelijke variant Blue Angel.
Producteigenschappen
| Bladkleur | Blauw, Groen |
|---|---|
| Bloeikleur | Wit |
| Bloeiperiode | Mei |
| Groei per jaar | 20-30cm |
| Volgroeide hoogte (in CM) | 150 |
| Potgrond | Aanplantgrond Zuurminnende planten |
| Potmaat | Ø 19cm pot – planthoogte 30-40 cm, kluit planthoogte 80-100 cm |
| Standplaats | Halfschaduw, Schaduw, Zon |
|---|---|
| Trekt insecten aan | Veelvuldig |
| Volgroeide hoogte | 100 tot 300 cm |
| Wintergroen (Bladhoudend) | Ja |
| Winterhardheid (Meerjarig) | Goed |
| Produkt-Kategorien | Alle categorieën, Alle Haagplanten, Hulst - Ilex |
Veelgestelde vragen
Nam turpis nisi, sagittis id rhoncus vel, tempor et orci. Vestibulum et suscipit odio. Maecenas at dictum tortor, a malesuada urna. Praesent dictum sit amet leo vel posuere. In hac habitasse platea dictumst. Sed ultricies placerat dictum. Aenean dignissim felis nec erat sagittis gravida. Quisque sit amet tincidunt purus.
Quisque convallis turpis ac urna laoreet cursus. Nulla porta nisl tincidunt lorem tincidunt eleifend. Fusce non ultrices mi. Duis quis vulputate nulla. Duis tempor molestie enim vitae malesuada. Nunc dapibus nulla neque, vel hendrerit quam mollis a. Curabitur dictum at nunc nec laoreet. Aliquam a dui sed diam vulputate aliquam eu eget dolor. Integer tincidunt aliquam eros, quis molestie diam auctor a. Duis nec imperdiet velit.
Ook interessant
Reviews
Es gibt noch keine Rezensionen.