Pennisetum orientale 'Fairy Tails'
Lampenpoetsersgras
-
Volgroeide hoogte: 120 cm
-
Gesckikt voor: Halfschaduw, Zon
-
Wintergroen: Nee
Informatie
Productomschrijving
Pennisetum orientale ‘Fairy Tails’ heeft donker tarwe gekleurde bloemen die boven het gebladerte uitkomen in de lente en de zomer. Plant in de volle zon en is goed winterhard. Dit lampenpoetsersgras groeit polvormig en heeft een volgroeide hoogte inclusief bloeipluimen van maximaal 120cm.
Mooi te combineren met lage vaste planten of in pot op het terras. Heeft gracieuze overhangende bladeren.
Producteigenschappen
| Aantal per m2 | 5 |
|---|---|
| Aantal per strekkende meter | 2 |
| Bladkleur | Groen |
| Bloeikleur | Beige |
| Bloeiperiode | Augustus, Juli, Juni, Zomerbloeier |
| Volgroeide hoogte (in CM) | 120 |
| Planttijd | Jaarrond |
| Potmaat | Pot 9x9cm – planthoogte 5-10 cm, Ø 17cm pot – planthoogte 10-20 cm |
|---|---|
| Standplaats | Halfschaduw, Zon |
| Trekt insecten aan | Weinig tot niet |
| Verzorging | In het vroege voorjaar of in het najaar terugsnoeien tot 10 cm van de grond. |
| Volgroeide hoogte | 100 tot 300 cm |
| Waterbehoefte | Normaal |
| Wintergroen (Bladhoudend) | Nee |
| Winterhardheid (Meerjarig) | Goed |
| Productcategorieën | Alle categorieën, Alle Tuinplanten, Pennisetum / Lampenpoetsersgras, Siergrassen, Vaste planten |
Veelgestelde vragen
Nam turpis nisi, sagittis id rhoncus vel, tempor et orci. Vestibulum et suscipit odio. Maecenas at dictum tortor, a malesuada urna. Praesent dictum sit amet leo vel posuere. In hac habitasse platea dictumst. Sed ultricies placerat dictum. Aenean dignissim felis nec erat sagittis gravida. Quisque sit amet tincidunt purus.
Quisque convallis turpis ac urna laoreet cursus. Nulla porta nisl tincidunt lorem tincidunt eleifend. Fusce non ultrices mi. Duis quis vulputate nulla. Duis tempor molestie enim vitae malesuada. Nunc dapibus nulla neque, vel hendrerit quam mollis a. Curabitur dictum at nunc nec laoreet. Aliquam a dui sed diam vulputate aliquam eu eget dolor. Integer tincidunt aliquam eros, quis molestie diam auctor a. Duis nec imperdiet velit.
Reviews
Er zijn nog geen beoordelingen.